Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení-Zhubni do plavek pomocí ZUMBY!

21. 5. 2011

 

ZUMBA

Zumba je velká taneční party.
Zumba je zábavná!
Zumba je jiná!
Zumba je efektivní!
Skončete s nudou, přidejte se k Zumba fitness-party a vytancujte se z každodenních starostí!

 

Já sama můžu potvrdit ,že po ZUMBĚ opravdu zhubnete a pobavíte se!Zpočátku jsem to nechtěla zkusit ,moc se mi do toho nechtělo ,protože jsem ¨pořádně nevěděla co to je atd..,ale nakonec jsem to zkusila a nelituji!Za zkoušku to stojí!Chodím jednou týdně na hodině cvičit a doma si tahuji nebo si jen tak podle YouTube cvičím ,ale doma to není ono!Přihlaste se a potom mi do komentářů napište jestli Vás tento článek nějak ovlivnil a do ZUMBY jste začali chodit ,nebo tam už chodíte apod..Děkuji Fripirtka

 

Zumba je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.

Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!
--►►znak ZUMBY

http://www.youtube.com/results?search_query=ZUMBA&aq=f

 

-klikni na odkaz a uvidíš co je vlastně ZUMBA zač!!!ALE POZOR!!!Všechny tance nejsou takto namáhavé ,ale některé jsou ještě těžší.Doma před PC to není ono ,zaplať si hodinu ZUMBY zkus , a uvidíš!Tance jsou lehké ,střední ,ale i těžké.A každý je jiný ,ale všechny jsou ve stylu ZUMBY a ZÁBAVNÉ!!

Přidala:Fripirtka(21.5.2011)

Zdroje:Fripirtka+interNET

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

e-mail-ptej se-piš-zúčastni se

topcoolfunny@email.cz

Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 2
Celkem: 143543
Měsíc: 2230
Den: 87